24 czerwca 2016

Dla kogo?

W naszym przekonaniu każda osoba powinna regularnie podejmować aktywność fizyczną, szczególnie w czasach gdy tryb siedzący zaczyna dominować w naszej codzienności oraz tracimy świadomość tego czym się żywimy. Ludzi otyłych, cukrzyków itp. przybywa z każdym rokiem a co najgorsze dotyczy to głównie najmłodszych. Pomimo tego najczęściej wydaje nam się, że zwyczajnie brakuje nam czasu aby zabrać się za siebie. Tutaj na scenę wkraczamy my! CrossFit Veles. Udowodnimy Ci, że godzina treningu nawet 2-3 razy w tygodniu potrafi zdziałać cuda a podstawowa wiedza dot. żywienia dodatkowo spotęguje ten efekt.
Być może jesteś już tego świadomy/a. Chcesz zmienić dotychczasową dyscyplinę lub spróbować czegoś nowego? Twoim marzeniem jest zbudowanie potężnej sylwetki i masy mięśniowej czy też od jakiegoś czasu chodzi za Tobą plan zrzucenia kilku zbędnych kilogramów?
CrossFit jest tak uniwersalnym i elastycznym systemem treningowym, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bez względu na wiek, predyspozycje czy cele treningowe.
My mamy narzędzie jakim jest CrossFIt, od Ciebie wymagamy jedynie chęci i odrobinę samozaparcia. Uwierz nam, na końcu tej drogi czeka SATYSFAKCJA.